Ülper Köyü

Her Şey Birlikteliğimiz ve Beraberliğimiz için

2009-2010 SEZONU

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 
 A TAKIM ve GENÇ TAKIMIN MAÇ PROGRAMI BELLİ OLDU.

A Takım 1 ve 2 yarı fikstürü

1.hafta 21 mart 2010(Etbaşoğlu- 13.00) Çavuşoğlu Ülper- Ören Belediyespor
2.hafta 28 mart 2010(Etbaşoğlu- 11.00) Çandırspor-Çavuşoğlu Ülperspor
3.hafta 04 nisan 2010(Etbaşoğlu-11.00) SHÇEK-Çavuşoğlu Ülperspor
4.hafta 11 nisan 2010(Etbaşoğlu-15.00) Çavuşoğlu Ülperspor- Batlamaspor
5.hafta 18 nisan 2010(Çamoluk- 14.00) Çamolukspor -Çavuşoğlu Ülperspor
6.hafta 25 nisan 2010(Etbaşoğlu-11.00) Çavuşoğlu Ülper- Beşiktaş
7.hafta 02 mayıs 2010(Etbaşoğlu-11.00)Çıtlakkalespor-Çavuşoğlu Ülperspor

.............................................................................................................................................................................................................................

VASATIN ÜSTÜNE ÇIKILAMAYAN MAÇTA KAZANAN OLMADI
ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; 1 ÖREN BELEDİYESPOR; 1.

21 Mart 2010 - Etbaşoğlu sahası
HAKEMLER; Emrah Uzun(1), Orhan Türkoğlu(1), Hasan Yılmaz(2)
ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; Soner İnce(2)- B.Uğur Aksu(2), Samet Aksu(2), Hüseyin(2), Mücahit Mutlu(3)-
K.Uğur Aksu(2), Asaf Tongaz(1)(dak.77 Mustafa Aksoy(1), Köksal Kızıltaş(2), İsa Ayvat(1)(dak.78 Adnan Aydın(1)- Barış Yılmaz(1), Burak Okumuş(2)
ÖREN BELEDİYESPOR; Eren Bahadır(?)(dak.16 Korhan Yakupoğlu(2)- Sami Cebeci(2), Yunus Kart(2), Murat Karadağ(2), Utku Hüseyin Durmuş(3)-Kürşat Kirman(3), İbrahim Güven(2), İsmail Kara(1), Enver Durmuşkaya(2)- Barış Kozak(1)(dak.77 Serhat Ergin Cebeci(1), Tamer Karaduman(1)(dak.56 Ertuğrul Kaan Emeksiz(1)
SARI KART; Köksal, K.Uğur, Barış, Burak, Mustafa Aksoy(Ç.Ülper), Kürşat, İbrahim(Ören Bel.)
KIRMIZI KART; dak.81Köksal Kızıltaş(Ç.Ülper)
GOLLER; 90+4 Burak Okumuş(Ç.Ülper), 86 Kürşat Kirman(Ören Bel.)
Grumumuzda ki diğer maçların sonuçları;
Çamolukspor- 1 Çandırspor-1
SHÇEKspor- 11 Çıtlakkalespor- 0
Batlamaspor- 4 Beşiktaş-1
B grubu sonuçları;
Darıköyspor- 4 Alucraspor-2
SEKA Aksuspor- 1 Sahilspor- 2
Akınspor- 3 Kayadibispor- 4
Çanakçıspor- 3 Çavuşlu Belediyespor- 1

...........................................................................................................................................................................................................................

ATAMAYANA ATARLAR MİSALİ, DAVUL ZURNALI MAÇI KOMŞU KAZANDI.
ÇAVUŞOĞLU
ÜLPERSPOR; 2 ÇANDIRSPOR; 3

28 mart 2010(Etbaşoğlu sahası)
HAKEMLER; A.Sait Öztürk(3), Mustafa Işık(3), Özgür Dizdar(3)
ÇAVUŞOĞLU ÜLPER; Soner(2)- B.Uğur(3), Samet(1)(dak. 46 Mustafa Aksoy(2), Zorbay Aksu(3), Hüseyin(1), Mücahit(1)- Asaf(1), İsa(1), K.Uğur(1)- Barış(1), Burak okumuş(1)
ÇANDIRSPOR; Harun Dura(3)- M.Ali Topşir(2), Sedat Dikgöz(2), Cenk Poyraz(3), Fatih Taş(2)- Seçkin Karabulut(2),
Hüseyin Elmas(1)(dak.65 Levent Karabulut(2), Sedat tiftik(1)(dak.75 Onur Ofluoğlu(1), Uğur Galafat(2)-Ali Aydın(3),
Ahmet Turan(1)(dak.58 Hidayet Türk(3)
SARI KART; Barış(Ç.Ülper), Hüseyin, Ali(Çandır)

GOLLER; dak. 29, 53 K.Uğur, 45, 81 Ali, 75 Hidayet(Çandır)
Maçın 2. yarısında 2 kez Burak ile 3-1, 4-1 yapacakken beraberlik golünü yememize rağmen Barış'ın net pozisyon da golü atamaması üzerine "atamayana atarlar" sözü bir kez daha kanıtlanarak sahadan yenilgiyle ayrıldık.
Öte yandan grubumuzda ki diğer maçta Batlamaspor, Çıtlakkakespor'u 7-0 yenerken genç takım grubunda ise Yağlıderespor Genç, Duroğluspor Genç takımını 3-2 yenerken takımımız 2. hafta sonunda 2. sıraya yerleşti

 

....................................................................................................................................................................................................................

DEFALARCA TAÇ ATIŞINI BİR TÜRLÜ BECEREMEDİĞİMİZ ve HAKEMİN DAMGASINI VURDUĞU MAÇTAN İKİ TARAFTA MEMNUN AYRILMADI
ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR ; 3SHÇEKSPOR;3
04 nisan 2010 (Etbaşoğlu sahası)
HAKEMLER; Alihattin Günal(1), Hasan Yıldız(1), Emre Kaplan(2)
ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; Tufan Kocaoğlu(3)- B.Uğur Aksu(1), Samet(2),Hüseyin(4), Mücahit Mutlu(2)- İsa Ayvat(2)(dak.86 Mustafa Aksoy(1), Asaf Tonkaz(1), K.Uğur Aksu(2), Barış Yılmaz(1)- Burak Okumuş(2), Soner İnce(1)(dak. 78 Ümit Aksu(1)
SHÇEK; Adil Şahin(1)- Ali Evci(2)(dak. 78 Arif Yerli(1), Serkan Yurt(2), Toygun Yetim(2), Ali Eker(2)- Mehmet Cem Çakır(2), Hakan Keser(2), Esen Durak(2)(dak.46 İsmet Muzaffer Taşkın(2)- Enes Tozlu(2), Mustafa Duman(3), Saim Topal(4)
SARI KART; Hüseyin, B.Uğur, Barış, Burak(Ç.Ülper), Hakan, Ali Eker, Serkan, Toygun(SHÇEK)
KIRMIZI KART; dak.58 Dursun Çakır Aksu(Kulübede), 86 Barış (Ç.Ülper)
GOLLER; dak. 24 Burak, 51 Soner, 86 Barış(Ç.Ülper), 4,62, 66(pen) Saim (SHÇEK)
İlk yarının sonunda Soner 2 vuruştan akabinde de Burak topu yan fileye takınca ilk yarı 1-1 bitti. 2. yarının başında önce Soner topu auta attı. Peşinden Burak yakın mesafeden topu direğe nişanladı. 58. dak. yedek kulübesinde oturan Dursun Çakır pet şişenin kapağını yere atarken, kapağın yan hakeme vurması sonucu kırmızı kart gördü. 83. dak. Barış rakip kalecinin topu elinden kaçırması sonucu kötü bir vuruşla topu boş kale yerine dışarı atınca herkes saç baş yoldu.
Yine sarı kartı bulunan Barış dafans ve kaleciden önce davranıp beraberlik golünü atınca, gol sevincini fazla abartarak fileleri ve direkleri defalarca tekmeleyince 2. sarıdan kırmızı kart görerek oyundan atıldı ve sevinci kursağında kaldı...
Grubumuzda ki diğer maç sonuçları;
Batlamaspor- 6 Ören Belediye- 2
B grubu
Sahilspor-1 Çavuşlu Belediye- 2
Acar genç- 2 SHÇEK genç-2

Çavuşoğlu Ülperspor 437. resmi maçından beraberlikle ayrıldı

SHÇEKspor

 

...........................................................................................................................................................................

 

LİGE HAVLU ATTIĞIMIZ, KERİZCESİNE YENİLDİĞİMİZ MAÇTAN SONRA ARTIK A TAKIMIN KABAK TADI VERDİĞİ TARZINDA SÖYLEMLER ARTIK AÇIKÇA KONUŞULMAYA BAŞLANDI

 

ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; 2 BATLAMASPOR; 3
11 nisan 2010(Etbaşoğlu)
HAKEMLER; A. Naci Tekel(2), Orhan Türoğlu(2), Serkan Yücel(2)
ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; Tufan(1)- B.Uğur(2), Mazlum Topçu(1)(dak.61 Soner İnce(1), Samet(1), Mücahit(1)-
Asaf(1), İsa(1), K.Uğur(1), Mustafa Aksoy(1)(dak. 68 Erdem Özgan(1)- Burak Okumuş(1), Hüseyin(2)

 

BATLAMASPOR; Necati Gülmez(2)- Samet Ejder(3), Ahmet Aydın(2), İlker Dizdar(2), Erdi Kolukısa(2)- Ali Kara(2)(dak.63 Erkan Başak(2), Sinan Özkaplan(1)(dak.29 Gökhan Güngör(2), Ahmet Karakaya(1)(dak. 38 Ufuk Başuslu(3)- Hasan Bekdemir(1), Kadem Bekdemir(3), Kenan Bekdemir(1)
SARI KART; Mustafa Aksoy(Ç.Ülper), Samet, Erkan, Ufuk(Batlama)
GOLLER; dak.26 K.Uğur, 78 İsa(Ç.Ülper), 40 Samet, 47(pen) Kadem, 86 Ufuk(Batlama)
Bu sonuçla 4 hafta sonunda 2 puanda kalan Ç.Ülperspor lig 2. ile puan farkı 8'e çıkınca lige havlu atmış oldu ve önümüzde ki hafta 160 km uzaklıkta ki Çamoluk deplasmanına umutsuzca gitmiş olacak.

Grubumuzda ki diğer maçlarda;
Çıtlakkalespor- 2 Beşiktaş- 2
SHÇEK- 8 Çandırspor- 0
B grubu;
Kayadibispor- 1 Çanakçıspor- 2

  

 

 

 

  

............................................................................................................................................................................................

DK:61 ÇAMOLUKSPOR-0 ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; 3

18 nisan 2010(Çamoluk stadı)
HAKEMLER; Engin Şahin(2), Deniz Gök(2), orhan Türkoğlu(2)
ÇAMOLUKSPOR; Erkan Gür(1)(dak.59 Soner kılıç(?)- Bekir Bahçı(1), M.Erdem Vurur(1), Mahmut Kaleli(1), Ümit Akmaz(1)-Ramiz Tonbul(1), Saim Sakızcı(?), Engin Münüklü(1), Remzi Tonbul(1)- Yaser Kaleli(1), Rızvan Alkan(1)
ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; Tufan(2)- Mücahit(3), Samet(3), Mazlum(4), B.Uğur(3)- İsa(2), Asaf(2), K.Uğur(3), Hüseyin(2)- Barış(3), Burak okumuş(3)
SARI KART; Rızvan, Ramis, Saim(Çamolukspor)
GOLLER; dak.4 İsa, 48(pen) Barış, 52 Burak(Ç.ülper)

 

61. DAK. 3-0 ÖNDE İKEN ÇAMOLUKSPORLULARIN HAKEME SALDIRMASI, TARTAKLAMASI SONUCU MAÇ TATİL EDİLİRKEN, İLK SALDIRIYI BAŞLATAN OYUNCUNUN CEZALI OLMASINA RAĞMEN BAŞKASININ LİSANSI İLE OYNADIĞI TESBİT EDİLDİ.
Dak. 4 Mücahit'in kullandığı serbest vuruşta top rüzgarında yardımıyla kaleci elinden kaçırınca, çizgi üzerinde İsa dokundu 1-0 öne geçtik. Hiç pozisyon rakibe vermeden ilk yarı bu sonuçla bitti.
2. yarı 48. dak. Barış ceza sahasından içeri girerken düşürülünce, kazanılan penaltıdan Barış ile 2-0 öne geçtik.
52 dak. ceza sahası üzerinde Burak 2 rakibini çalımla ekarte edip kaleye yerden iyi şutlayamamasına rağmen kalecinin topa yanlış hamle yapıp, ayakları ile çıkarmaya kalkışınca ve top köşeden içeri girerek 3-0 öne geçtik. Akabinde önce Barış, sonra Burak ile pozisyonları kaçırmamıza rağmen, Kelkit çayına kaçan topumuza da doğrusu içimiz gitti.
61 dak. sarı kartı olmasına rağmen kırmızı kartı göreceği esnada hakeme saldıran 7 nolu rakip oyuncunun başlattığı kıvılcıma diğer 3-4 oyuncu daha karışıp, hakeme tekme, tokat, saldırınca hakemde soyunma odasına gidip maçı tatil etti. Olayları başlatan oyuncunun cezalı olmasına rağmen başka isimle oynadığı ortaya çıkarken, hakem ve saldıran oyuncularda mahkemelik oldular...
Grubumuzda ki diğer maçların sonuçları;
SHÇEK- 2 Batlamaspor- 0
Çandırspor- 4 Çıtlakkale-2
Beşiktaş- 3 Ören Bel.- 2
Camili Örnek genç- 3 Yağlıdere genç- 2
Espiye genç- Duroğlu genç (maçı Espiye kazandı)
B grubu
Alucraspor- 3 Çavuşlu Bel.-0
SHÇEK genç- 7 Keşap Bel.genç-0

 

 

90 TL'ye yeni aldığımız Kelkit Irmağı'na kaçan ve kaybolan topumuz (ağaçların arkasında)

 

  

 

 

 

 

VE HAKEM TARAFINDAN MAÇ TATİL..........!

 

 

 

Alucra Arda Köyü Arda suyu ve Başkanımız Hakan ÜSTÜN Çamoluk

 

Çavuşoğlu Ülper Spor Taraftarlarımız

 

 

Çamoluk tribünü ve Çamoluk Telekom Teknikeri Sinan kardeşimiz 

 

Maçtan sonra Arda suyu civarında ekmek arası ile karınlarını doyuranlar

Takımımızın amigosu Mustafa Karakaya galibiyeti kutlarken Tamdere   

...........................................................................................................................................................................

TATSIZ, TUZSUZ MAÇI A TAKIM KAZANDI
 ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSOR; 1 BEŞİKTAŞ; 0
25 Nisan 2010(Etbaşoğlu sahası)

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

HAKEMLER; Göksel Kılıç(2), Fatih Saygılı(2), Helim Aksoy(2)

ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; Soner İnce(3)- Mücahit(3), Samet(2), Mazlum(2), B.Uğur(2)- K.Uğur(3), İsa(1)(dak.71 Ümit Aksu(2), Hüseyin(1), Asaf(1)-Burak Okumuş(2), Barış(2)

BEŞİKTAŞ; Fazıl Karaman(2)- Emre Gökçe(2), Murat Dilli(2)(dak.85 Ümit Öztürk(?), Serkan Aslan(2), Tolga Yılmazok(2)- Mustafa Ayaz(2)(dak.53 Ramazan Özdemir(1), Koray Demiray(1), Hasan Demir(2), Uğur Can Yılmaz(1)(dak.46 Murat Uslu(1)- Güven Serdaroğlu(1), Gökhan Kaya(1)
SARI KART; Barış, Mazlum(Ç.Ülper), Mustafa Ayaz, Güven, Fazıl, Ramazan(Beşiktaş)
GOL; dak. 9 K.Uğur(Ç.Ülper)

Grubumuzda ki diğer maçların sonuçları;
Batlamaspor- 4 Çandırspor- 3
SHÇEK- 9 Çamolukspor- 1
Ören Belediyespor- 2 Çıtlakkalespor- 3
C.Örnek Genç- 4 Duroğlu Genç- 1
B GRUBU
Akınspor- 0 Sahilspor- 0
Darıköyspor- 0 Çanakçıspor- 0
SEKA Aksuspor- 0 Çavuşlu Bel.- 5
Kayadibispor- 7 Alucraspor- 2
Doğankent Genç- 1 SHÇEK Genç- 2 (23 nisan 2010/erteleme maçı)
Acarspor Genç- 0 Keşap Bel.Genç- 4
SHÇEK genç- İhsaniye genç(ert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...........................................................................................................................................................................................

 ÖREN BELEDİYESPOR; 2 ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; 4

09 mayıs 2010(Tirebolu ilçe stadı)
HAKEMLER; Alihattin Günal, Uğur Öztürk, Kadir Çakır
ÖREN BELEDİYESPOR; Korhan- Sami(dak.56 Aşık), Oğuzhan, Yunus,Murat,
Kürşat, Enver, İbrahim, Tahsin(dak.68 Halit), Bekir, Ramazan(dak.38 Barış)
ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; Soner- Asaf, Samet, Mazlum, Mücahit(dak.56 Uğur Aksu)- İsa, Mustafa Aksoy, Köksal Kızıltaş, Hüseyin- Barış, Burak Okumuş

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


GOLLER; dak. 39 Kürşat, 51 Enver(Ören Bel.), 21 Köksal, 48(pen), 72(pen) Barış, 66 Samet
Grubumuzda ki diğer maçların sonuçları;
SHÇEK- 6 Çıtlakkalespor- 0
Beşiktaş- 3 Batlama- 4
Çandırspor- 0 Çamolukspor- 1
Camili Örnek Genç- 2 Espiye Genç- 0
B GRUBU
Çavuşlu Belediye- 5 Çanakçıspor- 0
Alucraspor- 3 Darıköyspor- 1
Kayadibispor- 0 Akınspor- 2
Sahil-SEKA Aksu 3-0 (hükmen)
Doğankent Genç- 3 İhsaniye Genç- 0
Acar Genç- 1 SHÇEK Genç- 0

 

....................................................................................................................................................................................................

ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; 3 ÇANDIRSPOR; 3

16 mayıs 2010(Etbaşoğlu sahası)
HAKEMLER; Ferhat Kara(1), Orhan Türkoğlu(3), Güven Karakuş(3)

 

ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; Soner İnce(1)- Asaf Tonkaz(1), Samet Aksu(1), Mazlum Topçu(2), Mücahit Mutlu(2)- İsa Ayvat(1), Köksal Kızıltaş(2), Uğur Aksu(2), Hüseyin(1)- Barış Yılmaz(2),
Burak Okumuş(1)

ÇANDIRSPOR; Hakan Gümüş(4)(dak.90+2 Taha Kalyoncu(?)- Ercan Taşhan(2), Hüseyin Elmas(3),
Fatih Taş(3), Mehmet Ali Er(2)- Mehmet Zafer Gençal(2), Ali Aydın(2), Uğur Galafat(2), Yusuf Koçak(2)- Murat Gençtürk(2), Ahmet Turan(2)
SARI KART; Asaf, Köksal, Barış(Ç.Ülper), Mehmet Ali, Fatih, Ercan(Çandır)
KIRMIZI KART; dak.85 Ercan(Çandır)
GOLLER; dak.17(pen), 25 Barış, 45+3 Köksal(Ç.Ülper), 13 Murat, 56 Mehmet Ali, 67 Hüseyin(Çandır)
NOT; Çandırspor kalecisi sakatlanınca Hüseyin kaleye geçti ve 7 dak. kalecilik yaptı.
Bu sonuçla A takım puanını 15 yaptı ve SHÇEKsporun puan kaybettiği haftada büyük bir fırsatı kaçırmış oldu.
Grubumuzda ki diğer maçların sonuçları;
SHÇEK- 1 Ören Bel.- 2
Çamolukspor-8 Beşiktaş- 0
Batlamaspor-3 Çıtlakkale- 0
Sspiye Genç- Yağlıdere Genç
B grubu
Çanakçı- 4 Sahilspor- 1
Darıköyspor- 1 Kayadibi- 3
SEKA Aksu- Alucra 0-3 (hükmen)
Akınspor- 0 Çavuşlu Bel.- 2
İhsaniye Genç- 7 Keşap Bel.Genç- 1
SHÇEK Genç- 5 Doğankent Genç- 0

 

 

..................................................................................................................................................................................................................................

 

 BASİRETİMİZ BAĞLANMIŞ. SON DAKİKADA GOL YEMEMİZE RAĞMEN UZATMALARDA İKİ TOPUMUZ DİREKTEN DÖNÜNCE TEK TESELLİMİZ HAFTAYA OYNAYACAĞIMIZ BATLAMASPOR'UN YENİLMESİ OLDU.

 ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; 3 SHÇEK; 3

 23 Mayıs 2010 (Etbaşoğlu sahası)
HAKEMLER; Mustafa Sıpçık(3), Deniz Gök(3), Burak Aydın(3) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yıllar sonra Hüseyin'siz sahaya çıkan 11

ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; Soner İnce(3)- B.Uğur Aksu(2)(dak.85 Mesut Dicel), Samet Aksu(2)(dak.55 Hüseyin(2), Mazlum Topçu(2), Mücahit Mutlu(2)- İsa Ayvat(1)(dak.60 Mustafa Aksoy(2), Asaf Tonkaz(1), Köksal kızıltaş(3), K.Uğur Aksu(3)- Barış(3), Burak Okumuş(1)
SHÇEK; Erdoğan Kara(1)- Ali Eker(2), Cem Çakır(2), Serkan Yurt(2), İsmet Taşkın(2)- Hakan Keser(2)(dak.66 Şerifcan Güngör(1), Enes Tozlu(1)(dak.46 Adil Şahin(3), Toygun Yetim(2), Eser Durak(2)(dak.Enis Söyler(1)- Mustafa Duman(2), Saim Topal(2)
SARI KART; Mazlum, Barış(Ç.Ülper), İsmet, Serkan(SHÇEK)
GOLLER; dak.32, 80 K.Uğur, 40(pen) Barış(Ç.Ülper), 14 Mustafa Duman, 68 Saim, 90 Adil(SHÇEK)

(Görüntüler Yeşilgiresun gazetesi muhabiri Taylan Gülertekin'den alınmıştır.)
--------------------------------------------------------------------------------

Grubumuzda ki diğer maçlar;
Çıtlakkale- 2 Çamolukspor- 2
Ören Bel.- 5 Batlamaspor- 0
Çandırspor- 2 Beşiktaş- 2
Yağlıdere Genç- 3 Örnek Genç- 6
Duroğlu Genç- 1 Espiye Genç- 3
B GRUBU
Akınspor- 2 Darıköyspor- 1
Çavuşlu Bel. -5 Sahilspor- 0
Alucra- 0 Çanakçı- 2
Kayadibi- SEKA Aksu 3-0(hükmen)
Keşap Bel.Genç- 3 SHÇEK Genç- 2
Doğankent Genç- 3 Acar Genç- 0 (Hükmen)
SHÇEK Genç- 1 İhsaniye Genç- 5 (Ert. maçı 19 mayıs 2010

 ...............................................................................................................................................................................................................................

ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; 5 BATLAMASPOR; 2

ŞAMPİYONLUK ŞARKILARI SÖYLEMEYE BAŞLADIK.
2-0 YENİK DURUMDAN HEM MAÇI ÇEVİRDİK, HEM DE RAKİBİMİZİ İKİLİ AVERAJDA GEÇERKEN, FÜZECİ UĞUR'da YİNE YAPACAĞINI YAPTI.

30 mayıs 2010(Etbaşoğlu sahası)
HAKEMLER; Halil Sayın(2), Volkan Akyıldız(2), Kadir Çakır(2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; Soner İnce(2)- Asaf(2), Samet(3), Mazlum(3), Mücahit(2)- İsa(2), Mustafa Aksoy(2)(dak.70 Dündar Özcoşkun(2), Hüseyin(2)(dak.46 Ümit Aksu(3), K.Uğur Aksu(4)- Burak Okumuş(3), Barış Yılmaz(3)
BATLAMASPOR; Necati Gülmez(2)- Samet Ejder(1), Ahmet Aydın(2), İlker Dizdaroğlu(2), Erdi Kolukısa(2)(dak.74 Önder
Mındız(1)- Mustafa Güleç(2)(dak.60 Ufuk Başuslu(1), Sinan Özkeskin(2)(dak.69 Ahmet Karakaya(1), Gökhan Güngör(2), Hasan Bekdemir(2)- Kenan Bekdemir(1), Kadem Bekdemir(2)
SARI KART; Barış, Asaf, Ümit Aksu(Ç.Ülper), Kadem, İlker, Erdi, Kenan(Batlama)
KIRMIZI KART; dak. 27 Samet(Batlama)
GOLLER; dak. 28(pen), 49(pen. dönüşü), 46 Burak Okumuş, 69, 76 Uğur Aksu(Ç.Ülper), 13 Ahmet, 24 Hasan(Batlama)
Çavuşoğlu Ülperspor büyük bir engeli aşarak şeytanın bacağınıda kırmış oldu. SHÇEKspor'un bitime 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan ettiği haftada takımımız 2.lik için mücadele ettiği karşılaşmada en büyük engel Batlamaspor'u 2-0 geriye düştüğü maçta 5-2 yenerek ilk maçta rakibine 3-2 yenilmesine rağmen ikili averajda da üstünlük sağlayarak şampiyonluk şarkıları söylemeye başladı. Haftaya lider SHÇEK bizi şampiyon yapabilmek için Batlamaspor'un karşısına çıkarken, takımımız da maçını ilk kez Organize sahasın da Çamolukspor ile oynayacaktır. Şampiyonluk için çok önemli bir maç olmasına rağmen fındık bahçesinde ilaçlama işi ile uğraşan Köksal'ın maça gelmemesi de işin cabası oldu.

ilk 3 sıra puan durumu

O G B M A Y P
1)SHÇEKspor 11 8 2 1 52 12 26
2)Batlamaspor 11 7 1 3 39 24 22
3)Ç.Ülperspor 11 5 4 2 30 20 19

grubumuzda ki diğer maçların sonuçları
SHÇEK - 4 Çandırspor- 0(hükmen) (SHÇEK 4-1 önde iken 71. dakikada Çandırspor sahadan çekildi.)
Çıtlakkalespor- 3 Beşiktaş- 1
Çamolukspor- 0 Ören Belediye- 2
B GRUBU
Darıköyspor- 0 Çavuşlu Belediye- 3 (Hükmen) (Darıköy ligden çekildi)
Akınspor- 3 SEKA Aksu- 0(hükmen)
Çanakçı- 2 Kayadibi- 0
Sahilspor- 1 Alucraspor- 4
PLAY-OFF GENÇLER 1. HAFTA
Örnekspor Genç- 1 Bulancak İhsaniye Genç- 4

Espiye Genç- 2 Doğankent Genç- 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Uğur'un 30 . den attığı füzeden sonra büyük sevinç yaşadık.

 

............................................................................................................................................... 

 

 GÜVENDİĞİMİZ DAĞLARA KARLAR YAĞDI
LİDER YENİLİNCE, SON 2 HAFTAYA GİRİLİRKEN ŞAMPİYONLUK UMUDUMUZ KAF DAĞININ ARDINDA KALDI...
 ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; 6 ÇAMOLUKSPOR ; 2

 

Çavuşoğlu Ülperspor

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; 6 ÇAMOLUKSPOR ; 2
06 haziran 2010(Organize sanayi sahası)
HAKEMLER; Taner Sığıç(3), Emrah Uzun(3), Kadir Çakır(3)
ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; Soner İnce(2)- B.Uğur Aksu(2)(dak.67 Dursun Çakır Aksu(2),Samet Aksu(2), Mazlum Topçu(3), K. Uğur Aksu(3)- İsa Ayvat(2), Mustafa Aksoy(2), Asaf Tonkaz(3), Dündar Özcoşkun(3)- Barış Yılmaz(1), Burak Okumuş(3)

Çamolukspor

 

 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

ÇAMOLUKSPOR; Soner Kılıç(2)- Ramis Tonbul(2), M.Erdem Vurur(2), Dursun Duyan(2)(dak.73 Umut Yesir(1), Sinan Bayram(2)- Alkan Münüklü(2), Faik Kaleli(2), Hakan Tatar(2)(dak.70 Veysel Kaleli(1), Lokman Şimşek(2)- Serhat Sakızcı(2), Engin Münüklü(2)
SARI KART; Burak(Ç.Ülper), Engin, lokman(Çamoluk)
GOLLER; dak.4(pen), Barış, 7, 39 Burak, 9 Asaf, 30 Dündar, 34(pen)Soner(Ç.ülper), 51 Engin, 55 Samet(K.kalesine)(Çamolukspor)
(Not: 70. dak. sonra kaleci Soner ayakta, Barış kalede oynadı.)
GRUBUMUZDA Kİ DİĞER MAÇLAR;
Batlamaspor- 3 SHÇEK- 1
Çıtlakkale- 1 Çandır- 1
Ören Bel.- Beşiktaş-
B GRUBU
Darıköyspor-3 SEKA Aksu-0(hükmen)
Çavuşlu Bel.- 3 Alucra- 0 (hükmen)(Alucra sahaya çıkmadı)
Akınspor- Çanakçı-
Kayadibispor- 5 Sahilspor- 1
PLAY-OFF GENÇLER 2. Hafta
Doğankent Genç- 0 Camili Örnek Genç- 2
İhsaniye Genç- Espiye Genç-

 

Burak Okumuş'a yapılan ceza sahası içersinde yapılan faul

 

40. dak. ceza sahamız içersinde rakibin kullandığı çift vuruşu kaleci soner kurtarırken

Dündar'ın kaleciden dönen şutu 4. golümüz olurken
Devre arasında dinlenen Çamoluksporlu oyuncular

seyircilerimiz

Nazmi Aksu

 

Muhabirimiz Kemal Kalyoncuoğlu

2. penaltından kaleci Soner 5. golümüzü atarken

TÜRKİYE'NİN 110 X 70 m. EBATINDA EN BÜYÜK SAHASIMeslekdaşımız Çamolukspor oyuncusu Sinan Bayram ile...

 

 
............................................................................................................................................................
GALİBİYETİMİZİ DİREK KURTARDI

ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; 4 BEŞİKTAŞ ; 3

(13 Haziran 2010- Etbaşoğlu sahası)
 
HAKEMLER; Mustafa Sıpçık(3), Uğur Öztürk(3), Emre Kaplan(3)

ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; Soner İnce(1)- B.Uğur Aksu(3), Abdüssamed Çöcen(2), Mazlum Topçu(2), Mücahit Mutlu(2)- Asaf Tonkaz(1), Mustafa Karadaş(1)(dak.46 Dündar Özcoşkun(2), Mustafa Aksoy(2)(dak. 63 dursun Çakır Aksu(2), K. Uğur Aksu(1)- Barış Yılmaz(3), Burak Okumuş(1)
BEŞİKTAŞ SPOR
 
BEŞİKTAŞ; Muzaffer Çakır(2)- Levent Gürel(2), Ümit Daraman(2), Serkan Aslan(2), Koray Demiray(2)- Mustafa Ayaz(3), Fazıl Karaman(2), Hasan Demir(2), uğurcan Soytürk(2), Gökhan Kaya(3), Müjdat Poslu(2)

SARI KART; Uğurcan, Fazıl(Beşiktaş)

GOLLER; dak. 46, 61, 65 Barış Yılmaz, 71 Dursun Çakır(Ç.Ülper), 13, 77 Gökhan Kaya, 79 Koray(Beşiktaş)

dak. 80'de rakip takımın oyuncusu Uğurcan'ın ceza sahası çizgisi üzerinden bomboş kaleye gönderdiği top yan direkten dönünce galibiyeti de kurtarmış olduk.

Grubumuz da ki diğer maçların sonuçları;

Çamolukspor- 0 SHÇEK - 3

Çandırspor- 1 Batlamaspor- 7

Çıtlakkale-1 Ören Belediye- 3

(Ligin bitimine bir hafta kala SHÇEK şampiyonluğu garantiledi.)

B GRUBU

Akınspor-3 Sahilspor- 0

Çanakçıspor- Darıköyspor- 0-3 (hükmen/ Ligi bitti zanneden, şampiyon Çanakçıspor(!) sahaya çıkmadı.)

Çavuşlu Bel.- SEKA Aksu- 3-0(hükmen)

Alucra- Kayadibi- 3-0 (Hükmen)

PLAY-OFF GENÇLER 3.HAFTA(09 Haziran 2010/Çarşamba)

Espiye Genç- 2 C.Örnek Genç- 2

İhsaniye Genç- 2 Doğankent Genç- 0

PLAY-OFF GENÇLER 4. Hafta (12 Haziran 2010 / Cumartesi)

İhsaniye Genç - 3 C.Örnek Genç- 2

Doğankent Genç- 3 Espiye Genç- 1

(NOT ; Bitime 2 hafta kala 12 puana ulaşan Bulancak İhsaniye Genç 1. Gençler ligine yükselmeyi garantiledi.)
 
 
 
 
 
 
 
...............................................................................................................................................................................
BİR SEZON DAHA SONA ERDİ. A TAKIMIN İLK KEZ OYNAYAN SON OYUNCUSU ERTÜRK OLURKEN, KAPTAN HÜSEYİN İSE MAÇI ÖNCE AYAKDA SONRA KALEDE NOKTALADI.
ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; 4 ÇITLAKKALESPOR ; 2

(ilk kez genç takımdan 7 genç takım oyuncusu oynatan Ç.Ülpersporun 11'i)
ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; 4 ÇITLAKKALESPOR ; 2
20 Haziran 2010(Etbaşoğlu sahası)
HAKEMLER; Yasin Yılmaz(3), Uğur Öztürk(3), Emre Kaplan(3)
ÇAVUŞOĞLU ÜLPERSPOR; K.Uğur Aksu(3)- B.Uğur Aksu(2), Ertürk Kalyoncuoğlu(3)(dak.46 Murat Aksu(2), Mazlum Topçu(3), Dursun Çakır Aksu(2)- Asaf Tonkaz(2), Mustafa Aksoy(2), Hüseyin (3), Mustafa Karadaş(2)- Mücahit Mutlu(3), Burak Okumuş(3)
ÇITLAKKALESPOR; Erdem Saydam(2)- Furkan Bektaş(2), Yılmaz Teke(2), Muhammed Çınar(2), Semih Daban(2)- Yusuf Koçar(2)(dak.66 İlhan Çakır(2), Murat Karabacak(2)(dak.62 Kadir Şenel(2), Mehmet Yılmaz(2), Mahmut Tanrıverdi(2)(dak.56 İlhami Tan(2)- Mustafa Turan(2), Ahmet Emre Adak(3)
SARI KART; B.Uğur Aksu(Ç.Ülper)
GOLLER; dak. 22 Mücahit, 31 Semih Daban(k.kalesine), 75 Burak, 81 Murat Aksu(Ç.Ülper), 45 Mahmut Tanrıverdi, 84 Ahmet Emre(Çıtlakalespor)
(NOT; 21. dakikadan itibaren Hüseyin kalede, K.Uğur Aksu ayakta oynamıştır.)

PUAN DURUMU
                              O  G B M  A  Y  P
1)SHÇEKspor            13 9 2 2 56 15 29
2)Batlamaspor          14 10 1 3 52 26 31
3)Çavuşoğlu Ülper 14 8 4 2 44 27 28
4)Ören Belediye      14 7 2 5 40 25 23
5)Çamolukspor        14 4 4 6 19 34 13
6)Beşiktaş              13 3 2 8 23 40 11
7)Çıtlakkalespor        14 2 3 9 16 56 9
8)Çandırspor            14 2 4 8 20 47 4
(NOT; Çamoluksporun 3 puanı silinmiştir. Çandırspor ligden ihraç edilmiştir.)
GRUBUMUZDA Kİ DİĞER MAÇLARIN SONUÇLARI;
Ören Belediye- 3 Çandırspor- 0 (hükmen)
Batlamaspor- 3 Çamolukspor- 0 (hükmen)
SHÇEK- Beşiktaş
B GRUBU
Darıköyspor- 3 Sahilspor- 3
Kayadibispor- 3 Çavuşlu Belediye-2
Çanakçıspor- 3 SEKA Aksuspor-0 (hükmen)
Akınspor- 3 Alucraspor- 0 (hükmen)
Alucraspor- 0 Sahilspor- 3 (hükmen)( ilk yarı erteleme maçı)
PLAY-OFF GENÇLER 5. HAFTA(16 HAZİRAN 2010)
Espiyespor Genç- 0 İhsaniyespor Genç- 0
Camili Örnekspor Genç- 1 Doğankentspor Genç- 2
PLAY-OFF GENÇLER 6. HAFTA(19 HAZİRAN 2010)
Doğankentspor Genç- 2 İhsaniyespor Genç- 2
Camili Örnekspor Genç- 0 Espiyespor Genç- 7
(NOT; 14 puanlı Bulancak İhsaniyespor Genç ile 8 puanlı Espiyespor Genç 1. Gençler kümesine yükselmişlerdir.)
 
 
 
 
(20. dakikada verilen su molası ve ilk kez A takımda oynayan 4 nolu Ertürk)
 
(Başına güneş geçen kaleci Hüseyin kafasını korumaya çalışırken)

(20. dakikada verilen su molası ve ilk kez A takımda oynayan 4 nolu Ertürk)
 
 
(Şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunuldu)
 
2AMATÖR LİGİNİ  GRUP ÜÇÜNÇÜSÜ OLARAK KAPATTIĞIMIZDAN 2 AMATÖRDE DE DEVAM İNŞALLAH 1.AMATÖR İÇİN DEVAM .........................!

Köyümden Manzaralar

Herşey Birlikteliğimiz ve Beraberliğimiz için