Ülper Köyü

Her Şey Birlikteliğimiz ve Beraberliğimiz için

LÜTFEN KÖYÜNÜZE VEDE DERNEĞİNİZE SAHİP ÇIKINIZ 

 

Köyünüzden Haberdar olmak istiyorsanız;Haber veriniz vede haber  alınız !  

            Köyümüzden; Flaş,Güncel,Sağlık,Spor ve Ekonomi Haberleri bulabilirsiniz.....

Giresun Merkez Ülper Köyümüz adına, Ülper Köy Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği Yönetiminin 2008 yılı itibarıyla kurmuş bulunduğu; köyümüz insanının birlikteliği, Akrabalık ve komşuluk bağlarının paylaşımı , ortak değerlerimizi canlanması adına kurulmuş bulunan iletişim aracıdır.

Ziyaretçi köşemize yapacak  olduğunuz Sitemiz aracılığı ile yorum ve Eleştirilerinize; Ayrıca köyünüze maddi manevi  yapacak olduğunuz desteklerden dolayı şimdiden tesekkur ederiz.

 

2018 Yılının kutluve hayırlı olmasını temenni ediyoruz .

Kullanıcı Oyu:  / 0

2018 Yılının kutlu ve hayırlı olmasını temenni ediyoruz .

2018 yılının, barışın, sevgi, saygı ve hoşgörünün tüm dünyada hâkim olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma, birlik ve beraberlik duygularının güç ve ivme kazandığı, müspet ümitlerin ve hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir yıl olması dileğiyle, aziz milletimizin ve Giresunlu vede köyümüz hemşehrilerimizin yeni yılını kutluyor; sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl geçirmelerini temenni ediyoruz.”

Ülper Köyü yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği Yönetimi Adına Mehmet Çavuşoğlu ve Ülper Köyü Muhtarı Yüksel Aksu

Ülper Köyümüzden Kahraman Koçoğlu vefat etmiştir.30.10.2017

Kullanıcı Oyu:  / 0

Vefat İlanı: Ülper Köyümüzden Kahraman Koçoğlu vefat etmiştir.30.10.2017

Ülper Köyümüzden Kahraman Koçoğlu 30.10.2017 günü vefat etmiştir.Cenazesi yarın 31.10.2017 salı günü öğle namazına müteakip ülper köyü aile kabristanlığında defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet geride kalanlara sabırlar diliyoruz.

Ülper köyü Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği Yönetimi

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun 2017

Kullanıcı Oyu:  / 0

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde yazılan kurtuluş destanının gururunu, heyecanını ve bu destanın varış noktası olan Cumhuriyetimizin ilanının 94. yıldönümünü kutlayacağımız bugünlerde ; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükran ile anıyor,

29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Derneğimiz yönetimi adına Tüm milletimizin Köyümüz insanının cumhuriyet bayramını gururla minnet ve şükran duygularımızla saygılar sunuyoruz.
Ülper Köyü Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği Yönetimi

Yeni Sezonda Tüm Bölgelerimizde Fındık Alımına Başladık.09.08.2016

Kullanıcı Oyu:  / 0
Yeni Sezonda Tüm Bölgelerimizde Fındık Alımına Başladık.09.08.2016
Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK), 2016 ürünü fındık alımlarına başlandığını açıkladı. FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Lütfi Bayraktar, alımlarda piyasa şartlarının 20-30 kuruş üzerinden peşin ve emanet olmak iki sistem uygulayacaklarını söyledi.Ayrıntılarıyla Forumda Tıklayınız

Köyümden Manzaralar

Herşey Birlikteliğimiz ve Beraberliğimiz için