Ülper Köyü

Her Şey Birlikteliğimiz ve Beraberliğimiz için

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 

ahmethkaya adlı kullanıcımız Aramıza Hoş Geldiniz;

Köyümüz insanının birlikteliği, paylaşımı , ortak değerlerimizi canlanması adına kurulmuş bulunan Sitemize, maddi manevi vererecek olduğunuz desteklerden dolayı şimdiden tesekkur ederiz.

Haberlerden Haberdar olmak istiyorsanız ,güzel anılarınızı ve hatıralarınızı bizlerle paylaşmak için ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) ; ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) ;( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) adresine veya 5324409646 nolu telefonla bizlere ulaşabilirsiniz.

HEP BİRLİKTE DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKALIM .
Ülper Köyü Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği Yönetimi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ARTIK FORUM İÇERİNDEKİ KONULARI ÜYE OLANLAR GÖREBİLECEKLERDİR.ÜYELİK İÇİN Kayıt Ol KISMINDAN GİRİŞ YAPMANIZI ve SİTE İÇERİSİNDE GEZİNMENİZİ RİCA EDERİZ.

Yapılanları vede yapılacakları paylaşarak; Bizlere Ziyaretçi Defteri & Forum Köşesiaracılığı ile, Fikirlerinizle yardımcı vede destek olunuz. Derneğimiz köyümüz adına yapılması istenen, bir değere ulaşılmak adına kurulmuş bir araçtır. Bu değer Ülper köyü insanının değeridir. LÜTFEN SİTEMİZE ve KÖYÜMÜZE SAHİP ÇIKALIM.YARDIMLARINIZI VEDE DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ

ZORU BAŞARIRIZ; İMKÂNSIZ SİZLERLE BİRAZ ZAMAN ALIR

KÖYÜMÜZLE İLGİLİ SORUNLAR VE KONULARIN TAKİBİ İÇİNÜlper Köyü Forum KÖŞEMİZ AÇILMIŞTIR. ÜYE OLMADAN İŞLEM YAPAMIYORSUNUZ. ,KONU BAŞLIKLARI; İÇERİK EKLENMESİ, RESİM EKLENMESİ FORUM İÇERİSİNDEN YAPILMAKTADIR.

Serbest Kürsü ;)))

Dernek Yönetimi

 

 

 

 

primi sui motori con e-max

Köyümden Manzaralar

Herşey Birlikteliğimiz ve Beraberliğimiz için