Ülper Köyü

Her Şey Birlikteliğimiz ve Beraberliğimiz için

Günaydınlar Herkese ;

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Günaydınlar Herkese ;
KONUMUZ BÜGÜN (16.10.2017 )YAPRAKLI OBASI /YAYLASI
Yayalamızı ne kadar seviyorsunuz Ne kadar önemsiyorsunuz bilemem ama gördüğüm vede gördüğümüz bu kadar önemsiyorsunuz .
Boy boy çekilmiş güzel resimleri paylaşırken yorumlarınızla güzelliği ile havası ile eşsiz figürlerde fikirlerde resimler. Paylaşıyorsunuz.Demek o ki yaylayı seviyorsunuz. 
Herkesten önce yaylaya gelelim diyorsunuz ve en sona gidelim her hafta sonu yaylada evliyada bi koşamSu içelim diyorsunuz ancak yaptığınız yaptığınız Dere yataklarına su güzellerini nerede kuytu bir köşe varsa oraya çok poşetlerinizilerinizi çöplerinizi boy boy poşet poşet çuval çuval atıyorsunuz gelecek nesillere ve şu anki görünümü i ile yaptığınız yaylayı sevmemek benim anladığım bunu yapan şahıslar gayet kültürlü hazır çöp poşeti ile çöpünü atmış.
Edebim elvermiyor ama çöpünü al evinin ortasına götür.bire densiz bire karaktersiz .... insan olsan yeşadığın yer bulunduğun ortamı temiz tutarsın .İnanın gördüğüm anda atanı il çevre müdürlüğüne şikayet etmezsem namerdim .Hiç bişey demeden şikayet edecem. 
https://www.csb.gov.tr/db/ced/webicerik/webicerik969.docx
Hem BİMER’e nasıl edilir bi bakarsınız vede görürsünüz .Çöpünüzü alın ve adam akıllı çöp kovaları çöp konteynırları TAMDERE Camii yanında var oraya atın İl özel idaresi haftalık veya belirli günlerde alıyor bildiğim kadarı ile ...
Geri size kalmış Ülper Köyü ve Çavuşoğlu Köyü sakinleri bunu yapana siz ne diyorsunuz ve siz ne uygularsınız vede vurgularsınız ....

primi sui motori con e-max

Köyümden Manzaralar

Herşey Birlikteliğimiz ve Beraberliğimiz için